Gry komputerowe

Gry komputerowe od jakieś czasu stanowią istotny element życia naszego społeczeństwa a już zwłaszcza jego młodszej części.
Teraz, kiedy niejako każdy obywatel ma już nie tylko komputer, ale też dojście do internetu, może żywot w wirtualnym świecie gier komputerowych pozostało cokolwiek wyparte przez grasowanie po internecie tak bez powodu, to i tak (Gierman.pl) najnowsze gry logiczne i strategiczne komputerowe wciąż są w czołówce zabijaczy naszego wolnego czasu. Młódź sporo swojego wolnego czasu oddają na gry komputerowe. Zdarza się nawet tak, że nie spotykają się już po zajęciach ze znajomymi, ale wręcz od razu po powrocie do budynku ciskają tornister w kąt pokoju, uruchamiają swój komputer, gadu-gadu czy inny komunikator i odgrywają ze znajomymi w gry komputerowe przez internet. I wiadomo przy tym, że szkoła czy życie towarzyskie pośród młodych ludzi zostało wyparte przez gry komputerowe. My mieliśmy trzepaki i podwórka a dziś ludzie młodzi ma gry komputerowe.

Tymczasem również starsi nie stronią w zupełności od tego rodzaju uciech. Portale  społecznościowe takie jak facebook czy nasza-klasa podobnie oferują swoim klientom różnorakiego rodzaju internetowe gry komputerowe i masy z nich korzystają a internetowa farma bije wszelkie rekordy sławyi ludzie spędzają na niej bardzo dużo swojego wolnego czasu. W samej rzeczy jest tak,że każdy obywatel może odkryć dla siebie pewną grę komputerową. Jedni preferują gry strategiczne, inni przygodowe, jeszcze inni gry akcji czy normalne gierki.Są zarówno takie gry, które zdołają zmieniać powszednie życie. W każdym razie są one trafnym wybiegiem na stagnację.