Inteligentny dom Szczecin

Ekologiczny dom to marzenie większości rodaków. Nawet sam dom to coś dla wielu niedostępnego, a co dopiero gdy zastosowane w nim zostały nowoczesne technologie. I choć na powierzchownie niczym się on właściwie nie różni od zwykłego innego domu, to jednak już po przekroczeniu jego drzwi można zwrócić uwagę na to, co czyni go tak pożądanym.

Światła same gasną, w salonie opadają rolety, zaczyna grać nasza ulubiona muzyka. To tylko niektóre z rzeczy, z jakich wyręczyć nas może inteligentna instalacja. Kiedy jesteśmy poza domem temperatura w domu jest mniejsza, a na pół godziny przez naszym powrotem ponownie wraca do takiej, jaką lubimy. Albo w każdym pokoju jest ustawiona różna temperatura. Ponadto, taki inteligentny i myślący za nas dom (Domdobrejenergii.pl) to mieszkanie w którym możemy czuć się pewnie.

Jest on bowiem wyposażony w czujniki alarmowe. Czasami nawet w kamery, dzięki czemu możemy sprawdzić co dzieje się w naszym domu kiedy jesteśmy w pracy, co jest bardzo komfortowe kiedy ma się chociażby jakiegoś zwierzaka czy dorastające pociechy. I choć montaż takie inteligentnej instalacji jest sporym wydatkiem, to należy zdawać sobie sprawę z tego, ze po jakimś czasie się ona zwróci (opłaty za prąd będę niższe).