Gdzie można wygrywać Konkursy

Jakie konkursy są najlepsze? Bezspornie darmowe konkursy oraz te, które zwyciężamy albo przynajmniej mamy ogromną perspektywę zwyciężyć. Im mniej jednostek o nim wie, tym jest oczywiście większa okazja na zwycięstwo. Bodajże jeden z najpopularniejszych polskich dzienników, który poza ogólnopolskim ogłoszeniem ma również dodatek terenowy, w którym co piątek organizowane są konkursy.

Osoby, które jako jedne z pierwszych wystosują smsa pod wskazany numer telefonu wygrywają bilety: do kina, do teatru, na przedstawienie czy w jakieś inne ciekawe miejsce. Uważam, że to dobry projekt, bo pozwala promować w społeczeństwie kulturę, no i jeśli się otrzyma to za niewielkie pieniądze (chyba maksymalnie 2 złote) można pójść z osobą towarzyszącą do kina czy teatru.
Także rozmaite stacje radiowe ogłaszają co jakiś okres darmowe quizy. Wystarczy zadzwonić pod ogłoszony numer i niekiedy nie należy nawet reagować na pytanie, aby wygrać pierwszorzędne perfumy, kolację w doborowej restauracji czy bilet wstępu na drogą balangę w słynnym klubie.

Raz udało mi się wygrać w takim konkursie bilety do kina. Co prawda trzeba było trochę poszukać w internecie, aby odszukać odpowiedź na pytanie, jednak radość z wygranej była ogromna. Nigdy potem już mi się nie udało ponowić tego małego sukcesu.
Ale w jakieś rozgłośni radiowej również coś wygrałam. Wprawdzie to koleżanka mi napisała smsem dobrą odpowiedź i powiedziała, żebym zadzwoniła, bo ona już wykorzystała swoją szansę, ale biletami z konkursu się podzieliłyśmy. Również darmowe quizy internetowe mogą nam dać możliwość zdobyć ciekawe nagrody. Jeżeli nadanie maila jest darmowe lub sms konkursowy niewiele kosztuje, może warto spróbować.