Leasing dla firmy to wiele korzyści

Zastanawiasz się nad tym, aby powiększyć flotę pojazdów w swojej firmie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać i brakuje Ci pieniędzy? Zdecydowanie daruj sobie branie bardzo kosztownych kredytów w bankach. Nie tylko dużo będzie Cię to kosztować pieniędzy, ale także nerwów. W dobie kryzysu banki zaostrzyły proces przyznawania kredytów i dzisiaj wiąże się to z ogromną ilością niemiłych formalności. Leasing samochodowy to lepsze rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści dla praktycznie każdej firmy. Jedynym warunkiem to skorzystania z tej możliwości to działalnie na rynku od minimum pół roku, ale chyba nie jest to szczególnie trudne do osiągnięcia.

Leasing samochodowy to po prostu wynajmowanie pojazdów od firmy zewnętrznej. Korzystamy z nowej i bardzo nowoczesnej floty pojazdów, a to przecież bardzo ważne. Dobre i nowoczesne samochody to nie tylko wydajność pracy firmy, ale także większy prestiż, a więc jednocześnie szansa na współpracę z większą liczbą klientów. Jakie korzyści niesie za sobą leasing samochodowy dla firmy.

Po pierwsze nie musimy w to inwestować ogromnych pieniędzy. Wpłata minimalna jest tutaj ograniczona do bardzo małej kwoty. Spłacamy wszystko w bardzo wygodny ratach, a okres płatności może być rozłożony na bardzo wiele lat. Druga sprawa rozliczenie się z podatku VAT. Biorąc leasing samochodowy możemy odliczyć sobie część ponoszonych przez nas kosztów. Mając kredyt niestety nie będzie to już możliwe. To drugi powód, który obniża koszty. Trzecia sprawa to wygoda i łatwo uzyskania takiego leasingu. Formalności są ograniczone dosłownie do minimum. Tak naprawdę jeśli zdecydujemy się na leasing tylko na dowód z wpisem do ewidencji naszej firmy to zapłacimy tylko trochę większą wpłatę własną.

Leasing samochodowy jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej, zarówno małej, średniej jak i dużej firmy. Pozwala nam to co kilka lat wymieniać nasze samochody na nowe. Nie ponosimy dużych kosztów, a naprawdę łatwo i szybko możemy zwiększyć zasięg swoich usług. Nie ma co się dłużej zastanawiać.