Max Payne ponownie w akcji

Nieco starsi gracze pamiętają na pewno wszystkie te sceny z kultowej serii Max Payne, która zawładnęła ich sercami na długie lata. Niemniej, i pierwsza i druga część zdążyły się już znudzić, ponieważ od ich premier minęło już trochę lat, standardy w grach się zmieniły i nie da się ukryć, iż na wyżej wymienionych widać tak zwany ząb czasu.

Przyszła więc pora na Max Payne 3, który zrekompensuje ten czas oczekiwania na kolejny tytuł z tejże serii. Jak zapowiadają twórcy, absolutnie nie będzie to kserokopia poprzednich tytułów, a wręcz przeciwnie, będzie to całkowicie świeży, zupełnie unikatowy produkt, który znów pochłonie nas na kilka godzin. Wśród tych wszystkich modyfikacji, którymi ma uraczyć nas Max Payne 3, znajdziemy między innymi widok zza ramienia, dodatkowe sekundy po wyczerpaniu stanu zdrowia, które pomogą nam je uzupełnić poprzez ostrzelanie wrogów, zwiększenie realizmu wszystkich, słynnych już poniekąd, padów głównej postaci oraz ogólnie, większy nacisk na realizm.

Ponadto, w Max Payne 3 znajdziemy również zupełnie nową i jakże świeżą grafikę, nowy zestaw broni, nowych przeciwników i wreszcie nową, jak zapowiadają twórcy, świetną fabułę. Ku uciesze fanów, premiera zapowiedziana jest na maj bieżącego roku, także, mówiąc kolokwialnie, jest na co czekać. Miejmy tylko nadzieję, że twórcy staną na wysokości zadania i, że będą w stanie rzeczywiście osiągnąć takie rezultaty, które zostały osiągnięte przezeń i w pierwszej i w drugiej części tej kultowej serii. Pewnym jest jednak, że nowy Max to rewolucja w branży gier.