Polskie blogi i katalogi

Założyłeś domenę własnej firmy i nie masz pojęcia co dalej. Co zrobić, żeby była odwiedzana przez więcej osób? Co zrobić, żeby pojawiała się w wyszukiwarce na pierwszej stron? Myślisz o tym,żeby zwiększyć wejścia na stronę firmy? Po prostu musisz ją wypozycjonować.

Powinieneś – Musisz chociażby poszukać firmy, która zajmuje się pozycjonowaniem profesjonalnie, albo spróbować zrobić cokolwiek samemu. Sprawa ta nie jest przyjemna bowiem wymaga poświęcenia wielu godzin. Warto dyskutować na forach, dodawać linki do portali o podobnej tematyce, a daną stronę internetową do katalogów stron. To dzięki nim udaje się zwiększyć wejścia na daną domenę. Żeby dodać stronę internetową do jakiegokolwiek katalogu stron powinno się napisać do niej niepowtarzalny opis. Zawsze taki wpis jest najpierw weryfikowany przez moderatora. Kopie nie są akceptowane, tylko wyrzucane, bowiem zaśmiecają dany katalog stron.

We wpisie należy też przestrzegać innych zasad, chociażby owej, że opis nie może składać się jedynie z wyliczonych po przecinku wyrazów. Powinien być spójny merytorycznie. Wprawdzie nie wszelkie katalogi stron dla zawodowców są bezpłatne, co za tym idzie samodzielne pozycjonowanie strony właśnie tak może też sporo kosztować, które niestety trzeba ponieść. Mało jest w związku z tym ludzi, które biorą to pod uwagę i podejmą się tego zadania – pozycjonowania domeny samodzielnie. Niestety firmy zajmujące się pozycjonowaniem brzydko dlatego właśnie wykorzystują ten fakt i zbyt wysoko się cenią. Chociaż większy ruch na stronie może być zbawienny dla twojej działalności.