Testy Dacii Duster

Świetną propozycją dla poszukujących nowego samochodu, jest Dacia Duster. Możliwości tego auta wychodzą wówczas, gdy siądzie się za jego kierownicę i przejedzie jakąś dłuższą trasą. Testy jednoznacznie dowodzą, iż, nawet w najtrudniejszych sytuacjach, dacia duster spisuje się naprawdę wyjątkowy. Osoby, które miały przyjemność przejechać już w tymże pojeździe, jednoznacznie stwierdzają, że już od pierwszych kilometrów wrażenia są wyjątkowo pozytywne.

Dacia duster jest bowiem stabilna, wygodna w prowadzeniu, bezpieczna i naprawdę majestatyczna. Wszystkie dodatki, które się w niej znajdują, takie jak przykładowy tryb 2WD czy też tryb lock, działają absolutnie bez zarzutów. To zaś przekłada się na możliwość pokonania wszelkiej maści przeszkód bez żadnego większego problemu. Nie ma też mowy o jakichkolwiek usterkach w związku z jazdą po trudnych terenach.

Nie da się ukryć, że dacia duster to samochód, który cechuje się bardzo prostym, aczkolwiek nader praktycznym wykonaniem. Nie uświadczymy weń jakichkolwiek niepotrzebnych elementów, co przekłada się na jego lekkość i tym samym, co przekłada się na jego możliwości trakcyjne. Do wad można zaliczyć stosunkowo mały silnik i jednocześnie małą moc, ale wielu kierowców twierdzi, iż jest to wada naciągana, ponieważ pomimo takich parametrów, samochód ten sprawdza się naprawdę świetnie i na tej płaszczyźnie. Producenci pojazdów takich jak Mitsubishi ASX czy Nissan Juke widzą weń sporą konkurencję, co dowodzi o przyzwoitości jego wykonania oraz poziomie, na jakim zostało to zrobione.